0

Tigi BH Styleshots Epic Volume

TIGI Bed Head Urban StyleShots Epic Volume 200ml, odżywka

TIGI Bed Head Urban StyleShots Epic Volume 200ml, odżywka

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 18.25 netto 22.45 brutto
Producent: TIGI
Model: 3159
Status: niedostępny
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Marzysz o niezrównanej objętości dla Twoich włosów? Jeśli są one z natury cienkie i delikatne, wypróbuj odżywkę Tigi Bed Head Urban StyleShots Epic Volume, która sprawi, że Twoje włosy będą puszyste i uniesione u nasady. Odżywka doskonale odżywia i nawilża, dzięki czemu dodaje miękkośc i sprężystość, Mocne u zdrowe włosy pozwalają długo cieszyć się wymarzoną fryzurą. Odżywka ma wyjątkowo lekką formułę, opracowaną specjalnie dla cienkich i delikatnych włosów, żeby uniesione u nasady pasma nie opadały pod własnym ciężarem. Aktywne składniki zostały dobrane dla zachowania  idealnej równowagi pomiędzy uniesieniem i delikatnym usztywnieniem a odżywieniem i nawilżeniem delikatnych z natury włosów.  Ten zwiększający objętość produkt pozwoli uzyskać efekt naprawdę spektakularny.

Rezultat

Włosy mają wyraźnie więcej objętości, są uniesione od samej nasady, puszyste i sprężyste na całej długości. Doskonale odżywione i nawilżone staja się sprężyste, miękkie i błyszczące, a lekka formuła kosmetyku sprawia, że nie zbijają się w wyglądające ciężko pasma. Twoje włosy są puszyste i gładkie, a fryzura uwodzicielska i zachwycająca objętością.

Sposób użycia:

Niewielką ilość odżywki rozprowadź na całej długości umytych włosów. Pozostaw na kilka minut, aby nadała im objętości, a następnie spłucz wodą.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem