0

Tigi Bed Head stylizacja

TIGI Bed Head Oh Bee Hive Matte 238ml, suchy szampon

TIGI Bed Head Oh Bee Hive Matte 238ml, suchy szampon

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 18.97 netto 23.33 brutto
Producent: TIGI
Model: 3226
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Jeżeli twoje włosy szybko się przetłuszczają i płasko przylegają do głowy, powinnaś zaprzyjaźnić się z suchym szamponem. TIGI Bed Head Oh Bee Hive uratuje Cię w niejednej sytuacji, kiedy chcesz dobrze wyglądać, a nie masz czasu na mycie i suszenie włosów. Błyskawicznie pozwoli fryzurze odzyskać świeżość i objętość. Zawarte w jego składzie Naturalna skrobia i drobny puder wchłaniają nadmiar sebum ze skóry głowy i unoszą włosy jak na  niewidzialnym rusztowaniu. Ten suchy szampon to jednak o wiele więcej niż tylko odświeżenie włosów. Zadziała również jako świetny stylizator, z pomocą którego stworzysz zaskakującą objętością fryzurę – jak na przykład podpięcia stylizowane na lata 60-te.

Rezultat

Natychmiastowo odświeża skórę głowy i włosy – jakbyś kilka chwil wcześniej wyszła spod prysznica. Efekt utrzymuje się niezależnie od warunków atmosferycznych. Suchy szampon TIGI Bed Head Oh Bee Hive nie tylko wchłania nadmiar sebum I zanieczyszczenia, pozostawiając włosy świeże i lekkie, ale także unosi je u nasady. Jeżeli zastosujesz więcej kosmetyku, możesz wykorzystać go do ułożenia pełnej objętości fryzury z matowym wykończeniem.

Sposób użycia:

Wstrząśnij przed użyciem. Żeby odświeżyć włosy, spryskaj je kilkukrotnie suchym szamponem z odległości 20-30 cm, szczególnie u nasady. Po chwili dokładnie rozczesz szczotką lub palcami.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem