Olaplex No 3 Hair Protector, Zabieg pielęgnacyjny 100ml
  • Olaplex No 3 Hair Protector, Zabieg pielęgnacyjny 100ml

Olaplex No 3 Hair Protector, Zabieg pielęgnacyjny 100ml

4448
Ocena 
65,04 zł (netto) 80,00 zł (brutto)
Ilość

Opis

Olaplex Hair Perfector No.3 to część kompletnego systemu regeneracji włosów podczas i po farbowaniu. Zawiera innowacyjną substancję, bez silikonów i olei, która regeneruje włosy i zapobiega ich dalszym uszkodzeniom na poziomie molekularnym – wzmacniając i rekonstruując wiązania wewnątrz włókien włosowych. O jego działaniu przekonało się już wielu stylistów oraz klientek salonów. Olaplex pozwala na metamorfozy kolorystyczne, które wcześniej były niemożliwe, musiałyby skończyć się zniszczeniem włosów pozbawionych odpowiedniej ochrony.  Hair Perfector No. Stanowi kontynuację zabiegu stosowanego w salonie fryzjerskim podczas koloryzacji. Stosowany raz w tygodniu jako maska do włosów wzmacnia efekty, sprawia, że pasma stają się coraz zdrowsze i mocniejsze. Odbudowując ich strukturę, jednocześnie zapobiega wypłukiwaniu się pigmentów, aby kolor pozostał intensywny na dłużej.

Rezultat

Włosy są dogłębnie zregenerowane po farbowaniu, stają się nawet mocniejsze niż kiedykolwiek. Nie kruszą się i nie rozdwajają, pozostają gładkie i lśniące, a kolor utrzymuje się na nich znacznie dłużej. Chroniąc pasma przed zniszczeniem podczas i po zabiegu, produkty Olaplex umożliwiają nawet ekstremalne metamorfozy kolorystyczne.

Sposób użycia:

Stosuj  Hair Perfector No.3 raz w tygodniu. Nałóż obficie na nieumyte włosy, wcześniej zmoczone i odsączone ręcznikiem i pozostaw na co najmniej 10 minut. Następnie spłucz produkt, umyj włosy szamponem i użyj odżywki.

Szczegóły produktu
Olaplex
4448
2020-08-03
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Olaplex No 3 Hair Protector, Zabieg pielęgnacyjny 100ml

Olaplex No 3 Hair Protector, Zabieg pielęgnacyjny 100ml

Napisz swoją opinię
9 innych produktów w tej samej kategorii: