0

Olaplex

Olaplex Traveling Stylist Kit, Zestaw regeneracyjny do włosów.

Olaplex Traveling Stylist Kit, Zestaw regeneracyjny do włosów.

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 277.29 netto 341.07 brutto
Producent: Olaplex
Model: 4447
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu
Zestaw Olaplex Intro Kit przeznaczony jest do stosowania podczas zabiegów koloryzacji, aby chronić i odbudowywać włosy nawet przy ekstremalnym rozjaśnianiu lub farbowaniu wcześniej zniszczonych i osłabionych partii. Zawiera innowacyjną substancję, bez silikonów i olei, która regeneruje włosy i zapobiega ich dalszym uszkodzeniom na poziomie molekularnym – wzmacniając i rekonstruując wiązania wewnątrz włókien włosowych. Jest niezbędny w nowoczesnym salonie fryzjerskim, umożliwia efekty, których uzyskanie do tej pory nie było możliwe, bowiem wiązałoby się ze zniszczeniem włosów.
W skład zestawu wchodzą dwa produktu w wygodnych, małych opakowaniach, które sprawdzą się szczególnie u fryzjerów pracujących w domach klientek. 
Olaplex Bond Multiplier No.1 należy dodać do farby lub rozjaśniacza, aby zapobiec uszkodzeniu włosów i odbudować te wiązania, które już zostały zerwane. 
Pojemność 100 ml.
Olaplex Bond Perfector No.2, nakładany na kilka minut po spłukaniu koloryzatora, utrwala i wzmacnia działanie pierwszego produktu. 

Pojemność 100 ml x 2.

Rezultat

Włosy pozostają zdrowe i mocne nawet podczas najbardziej odważnej zmiany koloru. Odbudowane i wzmocnione wiązania sprawiają, że pasma są mocne, gładkie i lśniące, a rezultat farbowania wygląda po prostu doskonale.

Sposób użycia:

Do farby, kremu lub pudru dodaj Bond Multiplier No.1 i postępuj jak zwykle podczas farbowania. Następnie, po zmyciu koloryzatora, nałóż na włosy Bond Perfector No.2. Po 5 minutach spłucz, użyj szamponu i odżywki. Postępuj dokładnie według instrukcji na opakowaniach.

Aby jeszcze bardziej utrwalić efekt i zregenerować uszkodzenia, jakim ulegają włosy, raz w tygodniu stosuj Olaplex Hair Perfector No.3.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem