Olaplex Traveling Stylist Kit, Zestaw regeneracyjny do włosów.
  • Olaplex Traveling Stylist Kit, Zestaw regeneracyjny do włosów.

  Olaplex Traveling Stylist Kit, Zestaw regeneracyjny do włosów.

  4447
  Opis
  Zestaw Olaplex Intro Kit przeznaczony jest do stosowania podczas zabiegów koloryzacji, aby chronić i odbudowywać włosy nawet przy ekstremalnym rozjaśnianiu lub farbowaniu wcześniej zniszczonych i osłabionych partii. Zawiera innowacyjną substancję, bez silikonów i olei, która regeneruje włosy i zapobiega ich dalszym uszkodzeniom na poziomie molekularnym – wzmacniając i rekonstruując wiązania wewnątrz włókien włosowych. Jest niezbędny w nowoczesnym salonie fryzjerskim, umożliwia efekty, których uzyskanie do tej pory nie było możliwe, bowiem wiązałoby się ze zniszczeniem włosów.

  W skład zestawu wchodzą dwa produktu w wygodnych, małych opakowaniach, które sprawdzą się szczególnie u fryzjerów pracujących w domach klientek. 

  Olaplex Bond Multiplier No.1 należy dodać do farby lub rozjaśniacza, aby zapobiec uszkodzeniu włosów i odbudować te wiązania, które już zostały zerwane. 
  Pojemność 100 ml.

  Olaplex Bond Perfector No.2, nakładany na kilka minut po spłukaniu koloryzatora, utrwala i wzmacnia działanie pierwszego produktu. 

  Pojemność 100 ml x 2.

  Rezultat

  Włosy pozostają zdrowe i mocne nawet podczas najbardziej odważnej zmiany koloru. Odbudowane i wzmocnione wiązania sprawiają, że pasma są mocne, gładkie i lśniące, a rezultat farbowania wygląda po prostu doskonale.

  Sposób użycia:

  Do farby, kremu lub pudru dodaj Bond Multiplier No.1 i postępuj jak zwykle podczas farbowania. Następnie, po zmyciu koloryzatora, nałóż na włosy Bond Perfector No.2. Po 5 minutach spłucz, użyj szamponu i odżywki. Postępuj dokładnie według instrukcji na opakowaniach.

  Aby jeszcze bardziej utrwalić efekt i zregenerować uszkodzenia, jakim ulegają włosy, raz w tygodniu stosuj Olaplex Hair Perfector No.3.

  Szczegóły produktu
  4447
  0896364002374
  Opinie

  Napisz swoją opinię

  Olaplex Traveling Stylist Kit, Zestaw regeneracyjny do włosów.

  Olaplex Traveling Stylist Kit, Zestaw regeneracyjny do włosów.

  Napisz swoją opinię
  11 innych produktów w tej samej kategorii:

  Śledź nas na Facebooku