0

Wella farby

WELLA BLONDOR MULTI BLOND POWDER, Rozjaśniacz włosów blond 400g

WELLA BLONDOR MULTI BLOND POWDER, Rozjaśniacz włosów blond 400g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 44.71 netto 54.99 brutto
Producent: WELLA
Model: 1879
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Profesjonalny rozjaśniacz Wella Blondor Multi Blonde pozwala doskonale kontrolować proces rozjaśniania i zapobiega żółknięciu pasm. Pozwala rozjaśnić włosy aż o 7 tonów. Nadaje się do stosowania z odcieniami blond farb Koleston Perfect, jak i farbą tonującą Color Touch, z którą pozwala uzyskać miodowe, ciepłe odcienie blond. Zawiera lipidy i substancje nawilżające, które zapobiegają przesuszeniu włosów i ich zniszczeniu. W połączeniu z farbą tworzy gęstą pastę, która doskonale przylega do pasm, aby zagwarantować równomierny efekt.

Rezultat

Niezniszczone, miękkie i gładkie pasma nawet przy silnym rozjaśnieniu o kilka tonów. Rozjaśniacz nie powoduje powstawania żółtych refleksów i po przygotowaniu pasty doskonale rozprowadza się na włosach.

Sposób użycia:

Pamiętaj o rękawiczkach ochronnych, mieszaj rozjaśniacz w przewiewnym otwartym pomieszczeniu. Proszek należy połączyć z aktywatorem Welloxon Perfect lub Color Touch. Proporcje mieszanki zależą od grubości i kondycji włosów. Zalecane proporcje to 1:1 lub 1:2. Pastę należy nadkładać na suche, nieumyte włosy, rozprowadzając pędzelkiem. Na bieżąco obserwuj włosy co 5-10 minut. Maksymalny czas aplikacji to 50 minut przy grubych i gęstych włosach.

Produkt do profesjonalnego użycia w salonach fryzjerskich.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem