WELLA Blondor Freelights, Rozjaśniacz do pasemek w pudrze 400g

  3823
  Opis

  Chcesz uzyskać naturalne i wielotonowe refleksy, które sprawią, że fryzura będzie wyglądać jak muśnięta słońcem. Doskonale sprawdzi się rozjaśniać do pasemek w pudrze Wella Blondor Freelights. Po połączeniu z aktywatorem tworzy gęstą pastę, która doskonale przylega do włosów i nie spływa z nich. Pozwala to na precyzyjne nałożenie na wybrane partie włosów techniką bez folii – aby uzyskać efekt naturalnego rozjaśnienia i rozświetlenia jak pod wpływem promieni słonecznych. Możesz stworzyć płynne przejścia tonów bez widocznych odrostów, subtelnie pojaśnić pasma wokół twarzy, czy stworzyć delikatny efekt ombre. Przy tym Blondor Freelights, podobnie jak inne produkty z tej samej serii, pozwala rozjaśnić włosy nawet do 7 tonów i nie wysusza ich, a nawet, co więcej, pielęgnuje je, żeby bezpośrednio po rozjaśnieniu pasma pozostały miękkie i błyszczące.

  Rezultat

  Włosy rozjaśnione bez zniszczeń i przesuszenia. Konsystencja pasty pozwala na precyzyjne nałożenie i utrzymanie rozjaśniacza bez folii przez cały czas jego działania, aby uzyskać pożądany efekt naturalnych, słonecznych refleksów i subtelnego przenikania się odcieni.

  Sposób użycia:

  Połącz w odpowiednich proporcjach z oksydantem Blondor Freelights, mieszając do uzyskania jednolitej konsystencji. Nałóż na suche, nieumyte włosy z pomocą grzebienia, paletki lub pędzelka, zależnie od efektu, jaki chcesz uzyskać.

  Produkt profesjonalny do stosowania w salonach fryzjerskich.

  Szczegóły produktu
  3823
  4084500189805
  Opinie

  Napisz swoją opinię

  WELLA Blondor Freelights, Rozjaśniacz do pasemek w pudrze 400g

  WELLA Blondor Freelights, Rozjaśniacz do pasemek w pudrze 400g

  Napisz swoją opinię
  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Śledź nas na Facebooku