0

Tigi Catwalk Fashionista

TIGI Catwalk Fashionista Violet 750ml, odżywka

TIGI Catwalk Fashionista Violet 750ml, odżywka

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 27.1 netto 33.33 brutto
Producent: TIGI
Model: 3291
Status: niedostępny
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Rozjaśniasz całe włosy, pasemka, nosisz naturalny blond lub naturalnie siwe pasma? Zapewne po pewnym czasie zmagasz się z niechcianym żółtym odcieniem. Jeżeli  rozjaśniasz włosy, w pierwszej chwili efekt jest olśniewający, z czasem jednak  nabierają niepożądanych tonów. To dlatego, że drobne cząsteczki barwników stopniowo wypłukują się z Twoich włosów. Ze zbyt żółtym odcieniem zmagają się nie tylko rozjaśniane blondynki, ale też właścicielki włosów naturalnie blond lub siwych. Odżywka Tigi Catwalk Fashionista do włosów blond, rozjaśnianych i pasemek zawiera fioletowy pigment, który niweluje niepożądane tony i nadaje włosom chłodnego blasku. Jednocześnie wzmacnia i pielęgnuje delikatne i osłabione rozjaśnianiem pasma.

Rezultat

Chłodny, świetlisty odcień utrzymuje się na Twoich włosach, by wyglądały doskonale pomiędzy koloryzacjami. Ekstrakt z perły i mleczko ryżowe wzmacniają i odżywiają osłabione rozjaśnianiem włosy, sprawiając, że są pełne życia, a przy tym wygładzone i niesamowicie lśniące.

Sposób użycia:

Używaj razem z szamponem Tigi Catwalk Fashionista. Po umyciu dokładnie rozprowadź odżywkę na osuszonych ręcznikiem włosach i zostaw do 10 minut. Czas zależy od tego, jak intensywnego ochłodzenia koloru potrzebujesz. Następnie dokładnie spłucz wodą.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem