0

Tigi Bed Head stylizacja

TIGI Bed Head Maxxed Out Hairspray 236ml, lakier

TIGI Bed Head Maxxed Out Hairspray 236ml, lakier

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 19.42 netto 23.89 brutto
Producent: TIGI
Model: 3134
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Chcesz skutecznie i szybko utrwalić kształt fryzury? Spray Tigi Bed Head Maxxed Out pozwoli Ci uzyskać wymarzony efekt. Szybko wysycha, sprawia, że włosy są błyszczące i utrzymują kształt fryzury przez długi czas. Mimo ultralekkiej konsystencji, spray zapewni Twoim włosom odporność na wiatr, zmiany wilgotności powietrza, czy po prostu upływ czasu. Włosy pozostaną sprężyste, dzięki czemu utrwalona fryzura będzie wyglądać bardzo naturalnie.. Możesz tez użyć tego produktu jedynie do delikatnego uniesienia u nasady, żeby nadać fryzurze uwodzicielski charakter. Spray pozostawi Twoje włosy piękne, błyszczące i delikatnie wygładzone.

Rezultat

Już po chwili od nałożenia produktu na włosy, uzyskujesz utrwalenie, które wytrzyma naprawdę długo. Jednocześnie wciąż możesz w razie potrzeby dokonać poprawek fryzury. Twoje włosy są błyszczące i puszyste, wyglądają naturalnie. Wyglądasz i czujesz się fantastycznie. Lakier bardzo łatwo zmywa się z włosów.

Sposób użycia:

By uzyskać utrwaloną i błyszczącą fryzurę, spryskaj suche i ułożone włosy z odległości około 25-30 cm. Dla lepszego utrwalenia spryskaj ponownie.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem