0

Tigi S Factor Smoothing

S-Factor Smoothing, Odżywka wygładzają zamykająca łuski włosa 750ml

S-Factor Smoothing, Odżywka wygładzają zamykająca łuski włosa 750ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 54.2 netto 66.67 brutto
Producent: TIGI
Model: 3273
Status: niedostępny
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Podatność na puszenie sprawia, że Twoje włosy są trudne do ułożenia i niesforne? Wypróbuj Tigi S-Factor Smoothing. Odżywka pozwoli Ci uzyskać prostą i idealnie gładką fryzurę. Jej aktywne składniki nawilżają i odżywiają włosy, a przede wszystkim doskonale je wygładzają, zamykając łuski. To wszystko sprawia, że Twoje pasma będą miękkie i lśniące. Dzięki temu produktowi będą również wyraźnie wzmocnione, aby jeszcze lepiej się układały. Szybko osiągniesz efekt, jakiego pragniesz.

Rezultat

Twoje włosy łatwo się układają, są gładkie i zdyscyplinowane. Lśnią jak lustrzana tafla. Dzięki odpowiedniemu nawilżeniu i odżywieniu pasma są delikatnie dociążone – to pozwoli uniknąć niesfornych, fruwających we wszystkie strony końców. Łuski włosa są domknięte, aby Twoje kosmyki były nie tylko idealnie gładkie, ale też dłużej pozostały optymalnie nawilżone, miękkie i zdrowe.

Sposób użycia:

Najlepszy efekt wygładzenia uzyskasz stosując odżywkę po użyciu szamponu Tigi S-Factor Smoothing.  Nanieś ją na wilgotne, świeżo umyte włosy, pozostaw na kilka minut, a następnie spłucz wodą.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem