Max Factor False Lash Effect 13,1ml, tusz
  • Max Factor False Lash Effect 13,1ml, tusz

Max Factor False Lash Effect 13,1ml, tusz

6439
Ocena 
15,89 zł (netto) 19,54 zł (brutto)
Ilość

Opis

Spektakularne pogrubienie rzęs na całą noc i cały dzień – właśnie tak działa Max Factor False Lash Effect. Maskara utrzymuje się na rzęsach nawet do 24 godzin. Jest odporna na rozmazywanie, nawet jeśli przetrzesz oko ręką. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, drobne cząsteczki maskary przylegają do pojedynczej rzęsy maksymalnie ją pogrubiając i nie sklejając włosów. Tusz do rzęs jednocześnie wydłuża i pogrubia rzęsy, co stanowi doskonałe wykończenie każdego makijażu. Efekt sztucznych rzęs już po kilku pociągnięciach szczoteczki.

Rezultat

Wydłużenie i trzykrotne pogrubienie rzęs, które utrzymuje się do 24 godzin. Maskara od Max Factor nie rozmazuje się, jest więc idealna do makijażu na ważne i wzruszające uroczystości, jak i przy letnim makijażu. Lekka konsystencja nie tworzy grudek na rzęsach, a odpowiednia szczoteczka pozwala na rozdzielenie rzęs i pomalowanie każdego włosa z osobna, bez ich sklejania. Producent poleca zmywać maskarę przy użyciu kosmetyków do demakijażu na bazie olejków.

Sposób użycia:

Najpierw pomaluj górne rzęsy od zewnętrznej strony, następnie pomaluj rzęsy dolne. Gdy tusz podeschnie, nałóż drugą warstwę maskary na górne rzęsy.

Szczegóły produktu
MAX FACTOR
6439
2020-08-03
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Max Factor False Lash Effect 13,1ml, tusz

Max Factor False Lash Effect 13,1ml, tusz

Napisz swoją opinię
13 innych produktów w tej samej kategorii: