0

Mega Sleek

Matrix Mega Sleek, Odżywka z masłem shea 300ml

Matrix Mega Sleek, Odżywka z masłem shea 300ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 13.75 netto 16.91 brutto
Producent: MATRIX
Model: 4163
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Odżywka Matrix Total Results Mega Sleek regeneruje suche i zniszczone włosy, zapewniając im wygładzenie i zdyscyplinowanie. Zauważysz, że pasma szorstkie i matowe, puszące się i trudne do ułożenia stają się miękkie, elastyczne i jedwabiście gładkie. Technologia Smooth Repair odbudowuje uszkodzenia w strukturze włosów, pomaga uszczelnić ich łuski. Masło Shea wzmacnia wygładzające działanie, zapewnia głębokie odżywienie oraz pozwala zatrzymać optymalny poziom nawilżenia.

Rezultat

Twoje pasma staną się gładkie jak nigdy dotąd, odporne na wilgoć w powietrzu, puszenie się, niekontrolowane skręcanie i wywijanie się końców. Nic dziwnego – odżywka zapewnia nawet do pięciu razy większą gładkość, a przy tym nie obciąża nadmiernie pasm. Stają się one przyjemnie miękkie i elastyczne. O wiele lepiej się rozczesują, są bardziej podatne na układanie, dzięki czemu odzyskujesz kontrolę nad swoimi włosami. Odżywienie i ochrona przed szkodliwymi czynnikami zapewniają piękny wygląd pasm.

Sposób użycia:

Nanieś odżywkę na świeżo umyte włosy, pozostaw na kilka minut, następnie spłucz wodą. Dla najlepszy rezultatów stosuj również pozostałe produkty z serii Mega Sleek.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem