0

Farby Loreal

Loreal Luo Post Color, Szampon poprawiający kolor po farbowaniu 1500 ml

Loreal Luo Post Color, Szampon poprawiający kolor po farbowaniu 1500 ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 36.13 netto 44.44 brutto
Producent: Loreal
Model: 1134
Status: niedostępny
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Sama koloryzacja to nie wszystko – aby uzyskać naprawdę spektakularny, koniecznie jest użycie bezpośrednio po zabiegu odpowiednich kosmetyków, które wydobędą całe piękno nowego koloru i pozwolą zatrzymać jego intensywność. Takich jak szampon Loreal Luo Post Color, stworzony do stosowania w profesjonalnych salonach fryzjerskich po koloryzacji Loreal Luo. Najważniejszym jego zadaniem jest domknięcie łusek włosowych – które musiały wcześniej zostać naruszone, by pigmenty mogły wniknąć do środka, ma to jednak ten minus, że włosy są wrażliwsze, a kolor przy braku odpowiedniej ochrony – podatny na wypłukiwanie. Szampon nadaje więc optymalne, lekko kwaśne pH i uszczelnia łuski, od razu po zabiegu przedłużając trwałość odcienia. Ponadto potęguje blask włosów, aby efekty były naprawdę zachwycające.

Rezultat

Dzięki zastosowaniu tego kosmetyku po farbowaniu, efekt jest intensywny, lśniący – po prostu widowiskowy. Szampon zamyka łuski włosów, zapobiegając utracie barwnika, a także sprawiając, że pasma są gładkie i łatwo się rozczesują.

Sposób użycia:

Po zmyciu farby nanieś szampon na włosy i masuj do pojawienia się piany, na całej długości włosów. Następnie dokładnie spłucz.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem