LOREAL INFINIUM 4 EXTREME 500ml
  • LOREAL INFINIUM 4 EXTREME 500ml

  Loreal Infinium 4 Extra Strong, profesjonalny lakier bardzo mocno utrwalający 500ml

  34
  Opis

  Lakier Infinium Ultimate dedykowany jest do każdego rodzaju pasm, które wymagają ekstremalnego utrwalenia. Włosy zachowują swój kształt przez wiele godzin nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

  Lakier powstał w wyniku połączenia polimerów i ceramidów, których opatentowana struktura otula każde pasmo zapewniając mu maksimum wsparcia. Unosi włosy już u nasady i pozwala na trwałe wykończenie fryzury. Pasma zachowują swój kształt i nie puszą się do 24h nawet przy trudnych warunkach pogodowych. Lakier utrwali nawet najbardziej fantazyjną fryzurę. Ze względu na stopień utrwalenia lakier doskonale sprawdzi się na włosach grubych i puszących się. Produkt ułatwia tapirowanie i pozwala na uzyskanie spektakularnej objętości. Lakier nie skleja włosów, nie kruszy się i nie pozostawia śladów. Jest łatwy do wyczesania i pozwala na późniejszą re-stylizację fryzury. Idealnie akcentuje pojedyncze pasma podkreślając ich teksturę. Pomimo utrwalenia włosy pozostają delikatne i jedwabiście miękkie w dotyku. Przyjemny zapach utrzymuje się na włosach przez cały dzień zapewniając uczucie świeżości. Lakier został wzbogacony aktywnymi filtrami UVA i UVB, które chronią delikatną powierzchnię włosa przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

  Lakier zapewnia utrwalenie na poziomie 4 w 4 stopniowej skali. 

  Rezultat

  Doskonałe uniesienie i zwiększona objętość pasm. Włosy zachowują swój kształt przez wiele godzin nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Pasma są miękkie i delikatne w dotyku.

  Sposób użycia:

  Lakier należy aplikować pod koniec stylizacji. W celu utrwalenia fryzury należy spryskać włosy z odległości około 30 cm na całej ich długości. Dla dodatkowego uniesienia należy spryskać pasma u nasady i delikatnie je natapirować.

  Szczegóły produktu
  34
  3474630575752
  Opinie

  Napisz swoją opinię

  Loreal Infinium 4 Extra Strong, profesjonalny lakier bardzo mocno utrwalający 500ml

  Loreal Infinium 4 Extra Strong, profesjonalny lakier bardzo mocno utrwalający 500ml

  Napisz swoją opinię
  7 innych produktów w tej samej kategorii:

  Śledź nas na Facebooku