Loreal Efassor, Rozjaśniacz włosów farbowanych 28g
  • Loreal Efassor, Rozjaśniacz włosów farbowanych 28g

Loreal Efassor, Rozjaśniacz włosów farbowanych 28g

1263
Ocena 
6,71 zł (netto) 8,25 zł (brutto)
Ilość

Opis

Loreal Efassor jest profesjonalnym rozjaśniaczem przeznaczonym do wykonywania zabiegów koloryzacji na każdym rodzaju włosów.

 Efassor dokładnie usuwa pozostałości pigmentu z wnętrza włosa przywracając mu bazowy kolor. Przygotowuje powierzchnię włosa do zabiegu farbowania poprzez otwarcie łuski włosa i dokładne oczyszczenie jego powierzchni. Intensywnie działająca substancja podkreśla porowatą strukturę włosa tak aby pigment lepiej i dokładniej wnikał w jego budowę. Efassor pozwala również na usunięcie niepożądanych żółtych refleksów co jest niezwykle ważne w przypadku farbowania włosów na chłodne odcienie blond. Rozjaśnia pasma o 2 tony a w przypadku włosów o ciemnym kolorze pozwala wywabić pigment i stworzyć bazę. Efassor pomimo swojej skuteczności nie uszkadza powierzchni włosa i nie przesusza pasm. Pozwala zachować optymalny poziom nawilżenia przez cały proces dekoloryzacji pozostawiając włosy gładkimi i delikatny.

Rezultat

Włókno włosa jest dogłębnie przygotowane pod zabiegi koloryzujące. Pozostałości pigmentu zostają skutecznie usunięte z powierzchni włosa a kolor staje się bardziej jednolity. Pozbycie się żółtych refleksów ułatwia farbowanie na jasne, chłodne tony.

Sposób użycia:

W zależności od pożądanego efektu produkt Efassor można używać na dwa sposoby. W przypadku demakijażu należy użyć go w połączeniu z gorącą wodą. Jeśli zależy nam na modyfikacji koloru to rozjaśniacz należy połączyć z oksydantem o mocy 6 lub 9 procent. Aplikacji należy dokonywać w rękawiczkach i z użyciem pędzla. Aplikować należy na suche i nieoczyszczone włosy. Nie można dopuścić do styczności produktu ze skórą głowy gdyż może on wywołać podrażnienia. Należy bezwzględnie stosować się do zaleceń producenta umieszczonych na ulotce wewnątrz opakowania. Zabieg najlepiej jest przeprowadzać w otwartych, przewiewnych pomieszczeniach.

Szczegóły produktu
Loreal
1263
2020-08-03
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Loreal Efassor, Rozjaśniacz włosów farbowanych 28g

Loreal Efassor, Rozjaśniacz włosów farbowanych 28g

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: