0

Loreal Studio Blond

Loreal B-Studio Platinium Plus, Pasta rozjaśniająca z amoniakiem 500g

Loreal B-Studio Platinium Plus, Pasta rozjaśniająca z amoniakiem 500g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 88.7 netto 109.1 brutto
Producent: Loreal
Model: 3789
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Maksymalnie rozjaśnić włosy i zminimalizować ich uszkodzenia pozwoli Ci pasta L'Oreal Professionel Blond Studio Platinium Plus. Produkt ten pozwala rozjaśnić włosy do 7 tonów, jednocześnie pozostawi je miękkie i błyszczące. O pielęgnacje i ochronę dbają opatentowany składnik aktywny Nutriceride™ oraz biały wosk pszczeli, w połączeniu z zawartymi w aktywatorach Platinium lipidami o działaniu ochronnym. Pasta Platinum Plus szczególnie polecana jest do włosów grubych, ciemnych, wcześniej poddanych koloryzacji. Gęsta konsystencja sprawia, ze nie spływa z włosów i dokładnie przylega do każdego pasma.

Rezultat

Włosy po dekoloryzacji pozostają miękkie, błyszczące, nie łamią się. Z pomocą pasty uzyskasz bardzo jasny blond, nawet jeżeli wcześniej włosy były farbowane na bardzo ciemne kolory. Zapewnia pasmom ochronę podczas procesu rozjaśniania.

Sposób użycia:

Wymieszaj w proporcjach 1:3 40 g pasty rozjaśniającej i 120 g aktywatora L’oreal Platinium dla włosów długich lub połowę tej ilość jeżeli rozjaśniasz włosy krótkie. Rozprowadź równomiernie, kontroluj co 5-10 minut stan pasm. Maksymalny czas działania rozjaśniacza to 50 minut.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem