Loreal Aminexil Advanced, Kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów 42x6ml
  • Loreal Aminexil Advanced, Kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów 42x6ml

  Loreal Aminexil Advanced, Kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów 42x6ml

  159
  238,92 zł (netto) 293,87 zł (brutto)
  Ilość
  Obecnie brak na stanie


  Opis

  Kuracja Aminexil Advanced ma na celu zatrzymanie procesu wypadania włosów i aktywnie wspomaga wzrost nowych pasm.

  Aminexil Advanced powstał w wyniku intensywnych testów sprawdzających przyczyny wypadania włosa. Badania dowiodły iż obumieranie cebulki włosa jest bezpośrednio związane z nagromadzeniem kolagenu u jego podstawy. Sprawia to, że cebulka włosa twardnieje i traci swoją elastyczność. Aminexil zapobiega nagromadzeniu związków kolagenowych i aktywnie stymuluje cebulkę. Przywraca naturalne pH w obrębie skóry głowy, które zapewnia optymalne warunki do wzrostu nowych pasm. Ampułka wspomaga zagnieżdżenie się nowego pasma.

  Aminexil Advanced zawiera dwa lecznicze kompleksy:

  • Aminexil o stężeniu 1,5%

  • Nutrii complexe o stężeniu 0,1%

  Skuteczność produktu została potwierdzona badaniami klinicznymi na grupie 130 osób zmagających się z wypadaniem włosów. Kuracja przynosi pożądane efekty już po 6 tygodniach stosowania.

  Ampułka została wzbogacona o kwasy Omega 6, które odbywają niezwykle ważną rolę w procesie odżywienia struktury pasm. Wnika on głęboko w cement włosa regenerując go i dostarczając niezbędnych składników odżywczych. Dzięki temu pasma odzyskują miękkość, sprężystość i stają się wyraźnie grubsze . 

  Rezultat

  Wypadanie włosów zostaje zahamowane. Pasma mają optymalne środowisko a ich wzrost zostaje podbudzony. Cebulki są odżywione i zregenerowane. Włosy stają się gęste, mocne i uodpornione na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

  Sposób użycia:

  Kurację można stosować zarówno na włosy suche jak i umyte i osuszone ręcznikiem. Zawartość ampułki należy rozprowadzić bezpośrednio na skórze głowy. Delikatnie wmasować opuszkami palców. Nie spłukiwać.

  Rozpoczynając kurację ampułki należy stosować codziennie przez 6 kolejnych tygodni. Jeśli wypadanie pasm zostanie zahamowane należy stosować kurację podtrzymującą, która składa się z minimum 3 dawek tygodniowo przez 8 kolejnych tygodni.

  Ampułki należy stosować dwa razy w roku w okresach intensywnego wypadania włosów związanego z przesileniem wiosennym i jesiennym .

  Szczegóły produktu
  159
  3474636974337
  Opinie

  Napisz swoją opinię

  Loreal Aminexil Advanced, Kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów 42x6ml

  Loreal Aminexil Advanced, Kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów 42x6ml

  Napisz swoją opinię
  1 inny produkt w tej samej kategorii:

  Śledź nas na Facebooku