0

Wypadanie włosów

Loreal Aminexil Advanced, Kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów 42x6ml

Loreal Aminexil Advanced, Kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów 42x6ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 147 netto 180.81 brutto
Producent: Loreal
Model: 159
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Kuracja Aminexil Advanced ma na celu zatrzymanie procesu wypadania włosów i aktywnie wspomaga wzrost nowych pasm.

Aminexil Advanced powstał w wyniku intensywnych testów sprawdzających przyczyny wypadania włosa. Badania dowiodły iż obumieranie cebulki włosa jest bezpośrednio związane z nagromadzeniem kolagenu u jego podstawy. Sprawia to, że cebulka włosa twardnieje i traci swoją elastyczność. Aminexil zapobiega nagromadzeniu związków kolagenowych i aktywnie stymuluje cebulkę. Przywraca naturalne pH w obrębie skóry głowy, które zapewnia optymalne warunki do wzrostu nowych pasm. Ampułka wspomaga zagnieżdżenie się nowego pasma.

Aminexil Advanced zawiera dwa lecznicze kompleksy:

• Aminexil o stężeniu 1,5%

• Nutrii complexe o stężeniu 0,1%

Skuteczność produktu została potwierdzona badaniami klinicznymi na grupie 130 osób zmagających się z wypadaniem włosów. Kuracja przynosi pożądane efekty już po 6 tygodniach stosowania.

Ampułka została wzbogacona o kwasy Omega 6, które odbywają niezwykle ważną rolę w procesie odżywienia struktury pasm. Wnika on głęboko w cement włosa regenerując go i dostarczając niezbędnych składników odżywczych. Dzięki temu pasma odzyskują miękkość, sprężystość i stają się wyraźnie grubsze . 

Rezultat

Wypadanie włosów zostaje zahamowane. Pasma mają optymalne środowisko a ich wzrost zostaje podbudzony. Cebulki są odżywione i zregenerowane. Włosy stają się gęste, mocne i uodpornione na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Sposób użycia:

Kurację można stosować zarówno na włosy suche jak i umyte i osuszone ręcznikiem. Zawartość ampułki należy rozprowadzić bezpośrednio na skórze głowy. Delikatnie wmasować opuszkami palców. Nie spłukiwać.

Rozpoczynając kurację ampułki należy stosować codziennie przez 6 kolejnych tygodni. Jeśli wypadanie pasm zostanie zahamowane należy stosować kurację podtrzymującą, która składa się z minimum 3 dawek tygodniowo przez 8 kolejnych tygodni.

Ampułki należy stosować dwa razy w roku w okresach intensywnego wypadania włosów związanego z przesileniem wiosennym i jesiennym .

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem