Loreal Aminexil Advanced Kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów 42x6ml
  • Loreal Aminexil Advanced Kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów 42x6ml

  Loreal Aminexil Advanced, Kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów 42x6ml

  159

  Opis

  Kuracja Aminexil Advanced ma na celu zatrzymanie procesu wypadania włosów i aktywnie wspomaga wzrost nowych pasm.

  Aminexil Advanced powstał w wyniku intensywnych testów sprawdzających przyczyny wypadania włosa. Badania dowiodły iż obumieranie cebulki włosa jest bezpośrednio związane z nagromadzeniem kolagenu u jego podstawy. Sprawia to, że cebulka włosa twardnieje i traci swoją elastyczność. Aminexil zapobiega nagromadzeniu związków kolagenowych i aktywnie stymuluje cebulkę. Przywraca naturalne pH w obrębie skóry głowy, które zapewnia optymalne warunki do wzrostu nowych pasm. Ampułka wspomaga zagnieżdżenie się nowego pasma.

  Aminexil Advanced zawiera dwa lecznicze kompleksy:

  • Aminexil o stężeniu 1,5%

  • Nutrii complexe o stężeniu 0,1%

  Skuteczność produktu została potwierdzona badaniami klinicznymi na grupie 130 osób zmagających się z wypadaniem włosów. Kuracja przynosi pożądane efekty już po 6 tygodniach stosowania.

  Ampułka została wzbogacona o kwasy Omega 6, które odbywają niezwykle ważną rolę w procesie odżywienia struktury pasm. Wnika on głęboko w cement włosa regenerując go i dostarczając niezbędnych składników odżywczych. Dzięki temu pasma odzyskują miękkość, sprężystość i stają się wyraźnie grubsze . 

  Rezultat

  Wypadanie włosów zostaje zahamowane. Pasma mają optymalne środowisko a ich wzrost zostaje podbudzony. Cebulki są odżywione i zregenerowane. Włosy stają się gęste, mocne i uodpornione na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

  Sposób użycia:

  Kurację można stosować zarówno na włosy suche jak i umyte i osuszone ręcznikiem. Zawartość ampułki należy rozprowadzić bezpośrednio na skórze głowy. Delikatnie wmasować opuszkami palców. Nie spłukiwać.

  Rozpoczynając kurację ampułki należy stosować codziennie przez 6 kolejnych tygodni. Jeśli wypadanie pasm zostanie zahamowane należy stosować kurację podtrzymującą, która składa się z minimum 3 dawek tygodniowo przez 8 kolejnych tygodni.

  Ampułki należy stosować dwa razy w roku w okresach intensywnego wypadania włosów związanego z przesileniem wiosennym i jesiennym .

  Szczegóły produktu
  159
  3474636974337
  Opinie

  Napisz swoją opinię

  Loreal Aminexil Advanced, Kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów 42x6ml

  Loreal Aminexil Advanced, Kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów 42x6ml

  Napisz swoją opinię
  1 other product in the same category:

  Śledź nas na Facebooku