0

Kerastase Resistance

KERASTASE CIMENT THERMIQUE cement termiczny do włosów 150ml

KERASTASE CIMENT THERMIQUE cement termiczny do włosów 150ml

ocena ocena ocena ocena ocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 72 netto 88.56 brutto
Producent: Kerastase
Model: 3043
Status: niedostępny
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Masz suche i zniszczone włosy, ale nie chcesz przestać układać ich za pomocą suszarki i żelazka? Sięgnij po Kerastase cement termiczny z linii Resistance. Kosmetyk odbuduje Twoje włosy od zewnątrz i od środka. Zawarta w produkcie glukoza, czyli wypełniający cukier, odtwarza naturalną zewnętrzną warstwę ochronną włosa. Dzięki temu temperatury aż do 180°C nie są już dłużej zagrożeniem. Z drugiej strony Vita-Cement odbudowuje połączenia pomiędzy komórkami, a włosy stają się pełne energii i odzyskują utraconą witalność. Dodatkowe składniki zabezpieczają każde pasmo przed działaniem temperatury.

Rezultat

Twoje włosy są miękkie, piękne i błyszczące. Już po pierwszym użyciu Cementu Termicznego zobaczysz, że pasma stały się niezwykle gładkie i bardzo przyjemne w dotyku. Jeżeli Twoim problemem były łamiące się włosy i rozdwojone końcówki szybko zauważysz różnicę – kosmyki staną się mocne, a włosy pełne i bez uszkodzeń. Przede wszystkim jednak, dzięki kosmetykowi od Kerastase układanie włosów za pomocą suszarki stanie się o wiele przyjemniejsze – po pierwsze, wysuszysz włosy szybciej, po drugie pasma nie będą się puszyć.

Sposób użycia:

Dokładnie umyj włosy i osusz je ręcznikiem. Na długościach i na końcach rozetrzyj niewielką ilość kosmetyku. Nie spłukuj. Następnie układaj włosy jak zwykle.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Czwartek, 19 Marzec 2015 (07:07)
cement termiczny jest naprawdę wart polecenia, używam go od lat ( wcześniej w mniejszym opakowaniu) i jestem z niego bardzo zadowolona, moje włosy wyraźnie odzywione. Polecam

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem