Kerastase cement termiczny, Resistance Ciment Thermique 150ml
  • Kerastase cement termiczny, Resistance Ciment Thermique 150ml

KERASTASE CIMENT THERMIQUE cement termiczny do włosów 150ml

3043
Ocena 
75,80 zł (netto) 93,23 zł (brutto)
Ilość

Opis

Masz suche i zniszczone włosy, ale nie chcesz przestać układać ich za pomocą suszarki i żelazka? Sięgnij po Kerastase cement termiczny z linii Resistance. Kosmetyk odbuduje Twoje włosy od zewnątrz i od środka. Zawarta w produkcie glukoza, czyli wypełniający cukier, odtwarza naturalną zewnętrzną warstwę ochronną włosa. Dzięki temu temperatury aż do 180°C nie są już dłużej zagrożeniem. Z drugiej strony Vita-Cement odbudowuje połączenia pomiędzy komórkami, a włosy stają się pełne energii i odzyskują utraconą witalność. Dodatkowe składniki zabezpieczają każde pasmo przed działaniem temperatury.

Rezultat

Twoje włosy są miękkie, piękne i błyszczące. Już po pierwszym użyciu Cementu Termicznego zobaczysz, że pasma stały się niezwykle gładkie i bardzo przyjemne w dotyku. Jeżeli Twoim problemem były łamiące się włosy i rozdwojone końcówki szybko zauważysz różnicę – kosmyki staną się mocne, a włosy pełne i bez uszkodzeń. Przede wszystkim jednak, dzięki kosmetykowi od Kerastase układanie włosów za pomocą suszarki stanie się o wiele przyjemniejsze – po pierwsze, wysuszysz włosy szybciej, po drugie pasma nie będą się puszyć.

Sposób użycia:

Dokładnie umyj włosy i osusz je ręcznikiem. Na długościach i na końcach rozetrzyj niewielką ilość kosmetyku. Nie spłukuj. Następnie układaj włosy jak zwykle.

Szczegóły produktu
Kerastase
3043
2020-08-03
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

KERASTASE CIMENT THERMIQUE cement termiczny do włosów 150ml

KERASTASE CIMENT THERMIQUE cement termiczny do włosów 150ml

Napisz swoją opinię
15 innych produktów w tej samej kategorii: