Kerastase cement termiczny, Resistance Ciment Thermique 150ml
  • Kerastase cement termiczny, Resistance Ciment Thermique 150ml

  KERASTASE CIMENT THERMIQUE cement termiczny do włosów 150ml

  3043
  77,12 zł (netto) 94,86 zł (brutto)
  Ilość
  Obecnie brak na stanie

  Opis

  Masz suche i zniszczone włosy, ale nie chcesz przestać układać ich za pomocą suszarki i żelazka? Sięgnij po Kerastase cement termiczny z linii Resistance. Kosmetyk odbuduje Twoje włosy od zewnątrz i od środka. Zawarta w produkcie glukoza, czyli wypełniający cukier, odtwarza naturalną zewnętrzną warstwę ochronną włosa. Dzięki temu temperatury aż do 180°C nie są już dłużej zagrożeniem. Z drugiej strony Vita-Cement odbudowuje połączenia pomiędzy komórkami, a włosy stają się pełne energii i odzyskują utraconą witalność. Dodatkowe składniki zabezpieczają każde pasmo przed działaniem temperatury.

  Rezultat

  Twoje włosy są miękkie, piękne i błyszczące. Już po pierwszym użyciu Cementu Termicznego zobaczysz, że pasma stały się niezwykle gładkie i bardzo przyjemne w dotyku. Jeżeli Twoim problemem były łamiące się włosy i rozdwojone końcówki szybko zauważysz różnicę – kosmyki staną się mocne, a włosy pełne i bez uszkodzeń. Przede wszystkim jednak, dzięki kosmetykowi od Kerastase układanie włosów za pomocą suszarki stanie się o wiele przyjemniejsze – po pierwsze, wysuszysz włosy szybciej, po drugie pasma nie będą się puszyć.

  Sposób użycia:

  Dokładnie umyj włosy i osusz je ręcznikiem. Na długościach i na końcach rozetrzyj niewielką ilość kosmetyku. Nie spłukuj. Następnie układaj włosy jak zwykle.

  Szczegóły produktu
  3043
  2020-08-03
  Opinie

  Napisz swoją opinię

  KERASTASE CIMENT THERMIQUE cement termiczny do włosów 150ml

  KERASTASE CIMENT THERMIQUE cement termiczny do włosów 150ml

  Napisz swoją opinię
  16 innych produktów w tej samej kategorii: