0

Goldwell farby

GOLDWELL OXYCUR PLATIN DUST- FREE, Proszek do rozjaśniania 500g

GOLDWELL OXYCUR PLATIN DUST- FREE, Proszek do rozjaśniania 500g

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 44.46 netto 54.68 brutto
Producent: Goldwell
Model: 858
Status: niedostępny
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Rozjaśniacz Oxycur Platin Dust-free to niepylący rozjaśniać do włosów, który pozwala rozjaśnić włosy nawet o 7 tonów. Jego nowa formuła sprawia, że produkt nie pęcznieje, a rozjaśnianie jest szybkie i bezpieczne. Kationowe polimery dbają o włos także podczas rozjaśniania, by pasma nie były zniszczone po zabiegu. Bardzo kremowa konsystencja sprawia, że produkt nie wysycha, można więc używać go na długo po rozmieszaniu farby – przyda się to szczególnie przy rozjaśnianiu włosów długich i gęstych. Niebieski proszek nie pyli i pozwala na uzyskanie idealnego efektu za każdym razem.

Rezultat

Włosy rozjaśnione nawet o 7 odcieni. Pasma są chronione już podczas farbowania, a specjalna, lekka formuła sprawia, że włosy można łatwo rozczesać podczas zabiegu oraz po nim. Włosy nie są zniszczone i mają piękny kolor, bez żółtego odcienia. Ten profesjonalny produkt jest łatwy w użyłkowaniu: nie pyli, a jego kremowa formuła nie zasycha. Zastosowanie nowatorskiej technologii pozwoliło także na zminimalizowanie pęcznienia proszku.

Sposób użycia:

Wymieszać z Lotonem Tophic zgodnie z proporcjami podanymi na opakowaniu. Nie pozostawiać na włosach dłużej niż podany czas maksymalny.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem