0

Tigi Bed Head Dumb Blonde

TIGI Bed Head Dumb Blonde Reconstructor 200ml, odżywka

TIGI Bed Head Dumb Blonde Reconstructor 200ml, odżywka

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 18.97 netto 23.33 brutto
Producent: TIGI
Model: 3147
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Twoje rozjaśniane włosy stały się  zniszczone, szorstkie i pozbawione życia? Pomóż im odzyskać zdrowie i lśnić pełnym blaskiem z odżywką Tigi Bed Head Dumb Blonde Reconstruktor. Produkt ten zawiera keratynę, proteiny mleczne i jedwabny puder, które pomogą odbudować i odżywić Twoje pasma. Dzięki opatentowanej technologii odżywka odbudowuje nawilża włosy od samego rdzenia, aby stały się mocne i zdrowe. Włosy blond, rozjaśnione i z pasemkami staną się znów miękkie, gładkie i pełne życia. Kolor jest ożywiony, odporny na  wypłukiwanie i błyszczący, abyś mogła cieszyć się nim nie tylko zaraz po farbowaniu.

Rezultat

Zmęczone rozjaśnianiem włosy odzyskują miękkość i witalność. Są widocznie odbudowane i gładkie, nie plączą się i nie wykruszają. Dzięki odżywieniu od wewnątrz i wygładzeniu, nabierają blasku. Kolor pozostaje na długo intensywny, świetlisty i pełen życia.

Sposób użycia:

Nałóż odżywkę na wilgotne włosy, pozostaw na kilka minut, a następnie dokładnie spłucz wodą. Dla uzyskania maksymalnej ochrony koloru i kondycji włosów, używaj razem z szamponem Tigi Bed Head Dumb Blonde.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem