0

Koloryzacja / Dekoloryzacja

Loreal Luo Post Color 1500ml - Szampon potęgujący kolor

Loreal Luo Post Color 1500ml - Szampon potęgujący kolor
ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 999,99 PLN
Producent: Loreal
Model: 1134
Status:
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Opis produktu

Sama koloryzacja to nie wszystko – aby uzyskać naprawdę spektakularny, koniecznie jest użycie bezpośrednio po zabiegu odpowiednich kosmetyków, które wydobędą całe piękno nowego koloru i pozwolą zatrzymać jego intensywność. Takich jak szampon Loreal Luo Post Color, stworzony do stosowania w profesjonalnych salonach fryzjerskich po koloryzacji Loreal Luo. Najważniejszym jego zadaniem jest domknięcie łusek włosowych – które musiały wcześniej zostać naruszone, by pigmenty mogły wniknąć do środka, ma to jednak ten minus, że włosy są wrażliwsze, a kolor przy braku odpowiedniej ochrony – podatny na wypłukiwanie. Szampon nadaje więc optymalne, lekko kwaśne pH i uszczelnia łuski, od razu po zabiegu przedłużając trwałość odcienia. Ponadto potęguje blask włosów, aby efekty były naprawdę zachwycające.

Rezultat

Dzięki zastosowaniu tego kosmetyku po farbowaniu, efekt jest intensywny, lśniący – po prostu widowiskowy. Szampon zamyka łuski włosów, zapobiegając utracie barwnika, a także sprawiając, że pasma są gładkie i łatwo się rozczesują.

Sposób użycia:

Po zmyciu farby nanieś szampon na włosy i masuj do pojawienia się piany, na całej długości włosów. Następnie dokładnie spłucz.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem