0

Koloryzacja

WELLA KOLESTON PERFECT INNOSENSE, Farba do włosów 60ml

WELLA KOLESTON PERFECT INNOSENSE, Farba do włosów 60ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 27,87 PLN
Stara cena: 27,87 PLN
Producent: WELLA
Model:
Status:
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 11,97 PLN (pobranie)
Kolor farby Koleston Innosense:

Opis produktu

Żywe kolory i jeszcze lepsze pokrycie włosów? Ulepszona formuła farby Wella Koleston Perfect pozwoli Ci uzyskać trwałe i jeszcze bardziej intensywne odcienie, w tym wymagające czerwienie. Kolor pozostanie odporny na wypłukiwanie i płowienie przez wiele tygodni, pasma będą o wiele bardziej błyszczące niż przed zabiegiem koloryzacji.

Przy wyjątkowo intensywnych efektach farba pozostaje niezwykle łagodna dla włosów. Jej trójfazowa formuła trwale i równomiernie wiąże pigmenty we wnętrzu włosa, a na koniec domyka łuski, aby zapobiec uszkodzeniom i przesuszeniu. Ponadto w połączeniu z emulsją oksydacyjną farba jest łatwa do nakładania, nie spływa z włosów, towarzyszy jej również przyjemny zapach.

Rezultat

Kolor jest równomierny, a jednocześnie pełen życia, z trójwymiarowymi refleksami. Włosy nabierają nowego blasku, a dzięki zawartości 25% składników pielęgnacyjnych są miękkie, puszyste i nawilżone. Siwe włosy zostają pokryte w 100%.

Sposób użycia:

Połącz farbę w proporcjach 1:1 z wybraną emulsją koloryzującą Welloxon. Nie używaj miski do mieszania ani narzędzi wykonanych z metalu. Wybierz stężenie utleniacza zależnie od wyjściowego koloru Twoich włosów: 6% dla farbowania ton w ton, 9% jeżeli kolor farby jest jaśniejszy o 1-2 tony od Twojego naturalnego odcienia lub 12% procent jeżeli potrzebujesz rozjaśnienia o 3 tony. Postępuj zgodnie z dołączoną do opakowania instrukcją.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem