0

Tigi Bed Head stylizacja

TIGI BH Motor Mouth, Mleczko stylizacyjne, włosy świecą w świetle UV 240ml

TIGI BH Motor Mouth, Mleczko stylizacyjne, włosy świecą w świetle UV 240ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 30,47 PLN
Stara cena: 33,49 PLN
Producent: TIGI
Model: 3211
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 11,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

Twoje włosy są matowe i bez życia? TIGI Bed Head Motor Mouth to mleczko do stylizacji, które uniesie je od samej nasady i sprawi, że będą  grube i lśniące. Jeśli natura nie obdarzyła Cię nadzwyczajnie bujną fryzurą, możesz ją wspomóc używając tego kosmetyku. Po jego zastosowaniu będziesz cieszyć się wymarzoną objętością i zdrowym blaskiem. Wystarczy wetrzeć kosmetyk w świeżo umyte włosy, aby po wysuszeniu zachwycać wyjątkowo pełną objętości i błyszczącą fryzurą. A jeśli chcesz zaszaleć na imprezie – to mleczko sprawia, że włosy świecą w świetle UV! Możesz wetrzeć je tylko w pojedyncze pasma, aby uzyskać ciekawy efekt.

Rezultat

Włosy są wyraźnie grubsze, a przy tym bardzo lekkie. Mleczko TIGI Bed Head Motor Mouth sprawia, że włosy wyglądają na znacznie gęstsze, stają się grube i uniesione u nasady. Co więcej, zyskują niesamowity blask. Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę w klubie, na pewno Ci się to uda – formuła produktu sprawia, że Twoje włosy będą świecić w ultrafiolecie – nawet z najprostszą fryzurą możesz przeistoczyć się w królową wieczoru.

Sposób użycia:

Jeżeli chcesz uzyskać wspaniałą objętość i blask, wyciśnij 2-3 pompki kosmetyki i rozprowadź na wilgotnych włosach. Potem wysusz je jak zawsze lub wymodeluj.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem