0

Tigi Bed Head Dumb Blonde

Tigi Bed Head Dumb Blonde Reconstructor 200ml, odżywka chroniąca kolor włosów rozjaśnianych

Tigi Bed Head Dumb Blonde Reconstructor 200ml, odżywka chroniąca kolor włosów rozjaśnianych
ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 27,47 PLN
Stara cena: 30,99 PLN
Producent: TIGI
Model: 3147
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 11,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

Twoje rozjaśniane włosy stały się  zniszczone, szorstkie i pozbawione życia? Pomóż im odzyskać zdrowie i lśnić pełnym blaskiem z odżywką Tigi Bed Head Dumb Blonde Reconstruktor. Produkt ten zawiera keratynę, proteiny mleczne i jedwabny puder, które pomogą odbudować i odżywić Twoje pasma. Dzięki opatentowanej technologii odżywka odbudowuje nawilża włosy od samego rdzenia, aby stały się mocne i zdrowe. Włosy blond, rozjaśnione i z pasemkami staną się znów miękkie, gładkie i pełne życia. Kolor jest ożywiony, odporny na  wypłukiwanie i błyszczący, abyś mogła cieszyć się nim nie tylko zaraz po farbowaniu.

Rezultat

Zmęczone rozjaśnianiem włosy odzyskują miękkość i witalność. Są widocznie odbudowane i gładkie, nie plączą się i nie wykruszają. Dzięki odżywieniu od wewnątrz i wygładzeniu, nabierają blasku. Kolor pozostaje na długo intensywny, świetlisty i pełen życia.

Sposób użycia:

Nałóż odżywkę na wilgotne włosy, pozostaw na kilka minut, a następnie dokładnie spłucz wodą. Dla uzyskania maksymalnej ochrony koloru i kondycji włosów, używaj razem z szamponem Tigi Bed Head Dumb Blonde.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem