0

Loreal Tecni Art

Loreal Tecni Art Hot Style Constructor Spray 150ml

Loreal Tecni Art Hot Style Constructor Spray 150ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 30,99 PLN
Stara cena: 35,99 PLN
Producent: Loreal
Model: 29
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 11,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

Termoaktywny spray Hot Style Construktor utrwala i podkreśla efekty stylizacji. Przeznaczony do każdego rodzaju włosów, nadaje im miękkość, sprężystość i blask.

 Spray nadaje się do każdego rodzaju włosów. Dzięki swojej lekkiej formule nie obciąża pasm, nie przetłuszcza ich i nie powoduje utraty objętości przez co może być stosowany nawet na najcieńszych włosach. Spray powstał w oparciu o innowacyjną technologię Heat Optimising. Wykorzystuje ona ciepło pochodzące z urządzeń stylizacyjnych i pozwala je efektywnie wykorzystać do zapewnienia spektakularnych rezultatów stylizacyjnych. Włosy pokryte sprayem lepiej poddają się stylizacji, stają się miękkie i elastyczne oraz zachowują swój kształt. Pasma zostają otulone barierą ochronną, która zapobiega przedostawaniu się ciepła do wnętrza włosa a w rezultacie chroni pasma przed jego szkodliwym działaniem. Włosy nie są narażone na uszkodzenia i przesuszenie dzięki czemu zachowują zdrowy wygląd. Spray nie tylko wygładza włosy i ułatwia stylizację, ale również pozwala zachować efekt na dłużej. Nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych włosy nie puszą się i nie zmieniają swojego kształtu. Spray jest wzbogacony o aktywne filtry UVA i UVB, które neutralizują niekorzystne działanie promieni słonecznych.

Rezultat

Doskonale wygładzone i utrwalone włosy, które zachowują swój kształt przez cały dzień. Fryzura pozostaje delikatna i puszysta a tekstura pasm jest podkreślona. Włosy mają przyjemny zapach i są jedwabiście miękkie w dotyku.

Sposób użycia:

Spray można aplikować zarówno na suche jak i wilgotne włosy przed rozpoczęciem stylizacji. W tym celu należy wstrząsnąć butelką a następnie rozpylić produkt na całej długości pasm. Następnie stylizować wedle uznania suszarką, lokówką lub prostownicą.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem