0

Loreal Pro Classics

LOREAL PRO CLASSICS TEXTURE, Szampon przygotowujący do ondulacji 1500ml

LOREAL PRO CLASSICS TEXTURE, Szampon przygotowujący do ondulacji 1500ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 54,99 PLN
Stara cena: 58,99 PLN
Producent: Loreal
Model: 1351
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 13,00 PLN (przedpłata), 16,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Szampon L’Oreal Pro Classic Texture jest profesjonalnym produktem przeznaczonym do pielęgnacji pasm, które mają zostać poddane zabiegom trwałej ondulacji lub chemicznego prostowania.

 Szampon kompleksowo przygotowuje powierzchnię pasm do przeprowadzenia zabiegów chemicznych. Ułatwia wchłanianie substancji stylizujących i wydłuża rezultaty. Pierwszy etap działania szamponu polega na dokładnym oczyszczeniu powierzchni włosa ze wszelkich zanieczyszczeń. Otwiera on łuskę włosa i oczyszcza wnętrze pasm dzięki czemu lepiej wchłaniają one substancje prostujące lub przeznaczone do trwałej ondulacji. Ponadto wspomaga on aktywne wiązanie składników we wnętrzu włosa co w znaczący sposób zwiększa rezultaty. Szampon dodatkowo chroni powierzchnię włosa przed możliwymi uszkodzeniami i przesuszeniem. Naturalne olejki intensywnie nawilżają powierzchnię włosa a kompleksy witamin wzmacniają jego strukturę. Pasma stają się mocne i jedwabiste oraz zostają otulone warstwą ochronną, która skutecznie minimalizuje problem rozdwajających się końcówek. Dla kompleksowej ochrony i pielęgnacji warto jest zastosować pozostałe produkty z gamy L’Oreal Pro Classics Texture.

Rezultat

Efekt zabiegów chemicznych zostaje zintensyfikowany i uwydatniony. Pożądany kształt utrzymuje się na włosach przez długi czas. Pasma pozostają delikatne i niesamowicie miękkie w dotyku. Fryzura jest kompleksowo nawilżona a włosy pozostają pod ochroną przeciw szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych.

Sposób użycia:

Produkt należy aplikować na wilgotne włosy. Niewielką ilość szamponu spienić w dłoniach a następnie rozprowadzić dokładnie na całej długości pasm. Delikatnie masować do uzyskania obfitej piany. Dokładnie spłukać wodą. W razie konieczności czynność powtórzyć.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem