0

Play Ball

Loreal Play Ball Motion Gelee 100ml, żel podreślający ruch włosów

Loreal Play Ball Motion Gelee 100ml, żel podreślający ruch włosów
ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 35,99 PLN
Producent: Loreal
Model: 480
Status: niedostępny
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 11,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

Żel Play Ball Motion Gelee przeznaczony jest do stylizacji każdego rodzaju fryzury. Zapewnia doskonałe utrwalenie dowolnego kształtu pasm i nadaje włosom blasku.

 Żel powstał na bazie plastycznych polimerów, które otulają powierzchnię włosa i sprawiają, że pasmo jest sprężyste i łatwo się poddaje zabiegom stylizującym. Pasma zostają uniesione już u nasady co sprawia wrażenie gęstszej, bujnej fryzury. Włosy nie puszą się i nie zmieniają swojego kształtu nawet podczas wilgotnych i deszczowych dni. Żel pozwala osiągnąć dowolny efekt stylizacyjny w zależności od sposobu w jaki zostanie użyty. Jest doskonały zarówno do tworzenia gładkich fryzur jak i stylu ‘out of bed’ lub efektu potarganych pasm. Żel posiada niezwykle lekką formułę, która nie skleja włosów i nie kruszy się. Pozostaje łatwa do usunięcia, wystarczy rozczesać włosy. W celu kompleksowej stylizacji i utrwalenia polecamy stosowanie pozostałych produktów z gamy L’Oreal Play Ball.

Rezultat

Idealnie wystylizowane włosy, które zachowują swój kształt przez długi czas nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Fryzura jest pełna objętości, witalności i blasku. Włosy stają się uniesione i jest ich wyraźnie więcej.

Sposób użycia:

Żel w zależności od pożądanego efektu można nakładać zarówno na włosy suche jak i wilgotne. Niewielką ilość produktu należy rozprowadzić na całej długości pasm, na wybranych partiach lub samych końcach. Modelować w dowolny sposób.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem