0

Mythic Oil

Loreal Mythic Oil 750ml, odżywka nadająca blask

Loreal Mythic Oil 750ml, odżywka nadająca blask
ocena ocena ocena ocena ocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 101,99 PLN
Producent: Loreal
Model:
Status:
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 11,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

Odżywka Liss Ultime pozwala zdyscyplinować i odzyskać kontrolę nad nawet najbardziej niesfornymi pasmami. Idealna dla włosów długich i trudnych do ułożenia.

 Liss Ultime została stworzona w oparciu o trzy technologie. Hydra Liss System ma za zadanie przywrócić włosom odpowiedni poziom nawilżenia. Zamyka i wygładza łuski włosa pozwalając na zachowanie wilgoci w jego wnętrzu. Cera Liss System to skoncentrowane ceramidy, które wnikają do wnętrza pasm wypełniają ubytki i uszkodzenia w jego strukturze. Kompleks amino-essence sprawia, że włosy trudne do ułożenia stają się miękkie, sprężyste i jedwabiście miękkie w dotyku. Odżywka przywraca nawet najbardziej matowym pasmom zdrowy połysk i sprawia, że emanują one witalnością. Już pierwsza aplikacja przynosi spektakularne zmiany. Włosy stają się podatne na stylizacje, nie puszą się i zachowują swój kształt przez cały, aktywny dzień. Odżywka przynosi najlepsze rezultaty w połączeniu z pozostałymi produktami z gamy L’Oreal Liss Ultime.

Rezultat

Włosy są odżywione od cebulek aż po same końce. Fryzura odzyskuje naturalny blask i witalność, pasma stają się zdrowe, delikatne i niezwykle przyjemne w dotyku. Włosy zachowują swój kształt i nie puszą się nawet przy wysokiej wilgotności powietrza.

Sposób użycia:

Odżywkę należy stosować na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. W tym celu niewielką ilość produktu rozgrzewamy w dłoniach a następnie nanosimy na całą długość pasm. Następnie należy delikatnie ją wmasować i pozostawić na włosach. Odżywka nie wymaga spłukiwania.

Komentarze
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Produkt sprawdzony, warty polecenia. Włosy miękie w dotyku.

Kontakt ze sklepem