0
Produkt został zapamiętany

Loreal Infinium

Loreal Infinium 3 Strong, doskonały lakier, ułatwia ułożenie włosów 500ml

Loreal Infinium 3 Strong, doskonały lakier, ułatwia ułożenie włosów 500ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 14.78 netto 18.18 brutto
Producent: Loreal
Model: 33
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Lakier Infinium Strong dedykowany jest do każdego rodzaju pasm, które wymagają mocnego utrwalenia z jednoczesnym zachowaniem naturalności i ruchu pasm.

Lakier powstał w wyniku połączenia polimerów i ceramidów, których opatentowana struktura otula każde pasmo zapewniając mu maksimum wsparcia. Unosi włosy już u nasady i pozwala na trwałe wykończenie fryzury. Pasma zachowują swój kształt i nie puszą się do 24h nawet przy trudnych warunkach pogodowych. Lakier utrwali nawet najbardziej fantazyjną fryzurę. Ze względu na stopień utrwalenia lakier doskonale sprawdzi się na włosach grubych i puszących się. Produkt ułatwia tapirowanie i pozwala na uzyskanie spektakularnej objętości. Lakier nie skleja włosów, nie kruszy się i nie pozostawia śladów. Jest łatwy do wyczesania i pozwala na późniejszą re-stylizację fryzury. Idealnie akcentuje pojedyncze pasma podkreślając ich teksturę. Pomimo utrwalenia włosy pozostają delikatne i jedwabiście miękkie w dotyku. Przyjemny zapach utrzymuje się na włosach przez cały dzień zapewniając uczucie świeżości. Lakier został wzbogacony aktywnymi filtrami UVA i UVB, które chronią delikatną powierzchnię włosa przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Lakier zapewnia utrwalenie na poziomie 3 w 4 stopniowej skali. 

Rezultat

Doskonałe uniesienie i zwiększona objętość pasm. Włosy zachowują swój kształt przez wiele godzin nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Pasma są miękkie i delikatne w dotyku.

Sposób użycia:

Lakier należy aplikować pod koniec stylizacji. W celu utrwalenia fryzury należy spryskać włosy z odległości około 30 cm na całej ich długości. Dla dodatkowego uniesienia należy spryskać pasma u nasady i delikatnie je natapirować.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem