0

Homme

Loreal Homme Grey 750ml, szampon dla mężczyzn

Loreal Homme Grey 750ml, szampon dla mężczyzn
ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 56,99 PLN
Producent: Loreal
Model:
Status:
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 11,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

Szampon Homme Grey zapewnia kompleksową ochronę włosom szarym. Podkreśla naturalny odcień i zapewnia głęboki, chłodny blask.

 Szampon powstał w oparciu o technologię niwelowania żółtych refleksów. Powstają one na niemalże każdych włosach o jasnym kolorze i są wynikiem zanieczyszczeń pojawiających się wodzie. Innowacyjna formuła szamponu zapobiega powstawaniu przebarwień abyś mógł się cieszyć głębokim, szarym odcieniem włosów. Szampon ponadto zawiera naturalne wyciągi z roślin, które są prawdziwą bombą witaminową mającą za zadanie odżywić i zregenerować pasma. Włosy odzyskują witalność i zdrowy wygląd. Stają się puszyste, pełne życia i jest ich wyraźnie więcej. Szampon Homme Grey pozwala cieszyć się głębią chromatycznego odcienia bez martwienia się o żółte refleksy. Już po pierwszym użyciu wyraźnie pogłębia odcień włosów. Regularne stosowanie gwarantuje spektakularny kolor, który zachwyci swoją paletą. Dodatkowo szampon posiada niezwykle przyjemny, świeży zapach, który gwarantuje uczucie czystości przez cały dzień.

Rezultat

Kolor włosów zostaje pogłębiony a chłodny odcień jest wyostrzony. Włosy są pod kompleksową ochroną, są nawilżone i zregenerowane na całej długości. Pasma wyglądają zdrowo i są pełne witalności.

Sposób użycia:

Produkt należy aplikować na wilgotne włosy. Niewielką ilość szamponu spienić w dłoniach a następnie rozprowadzić dokładnie na całej długości pasm. Delikatnie masować do uzyskania obfitej piany. Dokładnie spłukać wodą. W razie konieczności czynność powtórzyć.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem