0

Homme

Loreal Homme Fibersculpte 150ml, żel do stylizacji

Loreal Homme Fibersculpte 150ml, żel do stylizacji
ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 35,99 PLN
Producent: Loreal
Model: 1202
Status:
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 11,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

Żel Homme Fibersculpte przeznaczony jest do profesjonalnej stylizacji męskich fryzur. Doskonale modeluje i utrwala pasma i pozwala długotrwale zachować ich kształt niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

 Żel powstał w oparciu o formułę Polyfome, która tworzy sprężystą siateczkę na powierzchni włosa i ułatwia zapamiętanie kształtu fryzury. Nawet w trudnych warunkach atmosferycznych takich jak wilgoć i silny wiatr fryzura zachowuje swój kształt i nie traci objętości. Pomimo mocnego poziomu utrwalenia żel pozostaje plastyczny i umożliwia re-stylizację w dowolnym dla nas momencie. Produkt nie skleja włosów, nie kruszy się i nie pozostawia widocznych śladów. Żel został wzbogacony o kwasy owocowe, które mają za zadanie dogłębnie odżywić i zregenerować powierzchnię włosa aby stał się on zdrowy i mocny od cebulek aż po same końce. Dodatkowo zapewniają one przyjemny zapach, który utrzymuje się na włosach przez długi czas i daje długotrwałe uczucie świeżości. Energetyzujący wyciąg z guarany pobudza krążenie nawet w najgłębszych partiach skóry. Dzięki temu do cebulki włosa dociera więcej tlenu i substancji odżywczych a w rezultacie stają się one jeszcze zdrowsze. Dla jeszcze lepszego utrwalenia kształtu fryzury polecamy zastosowanie pozostałych produktów z gamy Loreal Homme.

Rezultat

Perfekcyjnie wystylizowane włosy, które zachowują kształt przez wiele godzin. Pasma są uniesione, utrwalone a ich tekstura podkreślona. Fryzura jest delikatna i miękka w dotyku.

Sposób użycia:

Produkt można aplikować zarówno na suche jak i mokre włosy w zależności od pożądanego efektu. Niewielką ilość produktu rozprowadź na całej długości włosów lub zaakcentuj pojedyncze pasma. Stylizuj wedle uznania.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem