Loreal Density Advanced, szampon do włosów na wypadanie 500ml
  • Loreal Density Advanced, szampon do włosów na wypadanie 500ml

  Loreal Density Advanced, szampon do włosów na wypadanie 500ml

  51
  32,36 zł (netto) 39,80 zł (brutto)
  Ilość

  Opis

  Szampon Density Advanced to innowacyjna kuracja przeciw wypadaniu włosów. Nie tylko zapobiega obumieraniu włosa, ale również stymuluje cebulki do produkowania zdrowych i mocniejszych pasm.

   Szampon zawiera delikatne substancje myjące, które dogłębnie oczyszczają powierzchnię włosa ze wszelkich zanieczyszczeń i pozostałości produktów stylizujących. Dzięki temu pasma stają się lekkie i puszyste oraz zyskują widoczną objętość i uniesienie. Density Advanced zawiera w sobie innowacyjną technologię, która wnika w cebulkę włosa i hamuje proces obumierania pasm. Stymuluje ona korzeń do produkcji nowych, zdrowych pasm, które są mocno osadzone w skórze głowy. Dodatkowo przywraca naturalne pH skóry i niweluje wszelkie podrażnienia. Dzięki temu środowisko wzrostu jest optymalne i korzystne dla odbudowy uszkodzonych cebulek. Szampon został wzbogacony aktywnymi filtrami UVA i UVB, które chronią powierzchnię włosa przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i promieniowania słonecznego. Spowalnia to proces starzenia się włosa i sprawia, że pasma są wyraźnie zdrowsze i mocniejsze. Fryzura odzyskuje naturalny blask i witalność. Już po miesiącu widać wyraźny spadek wypadania włosów.

  Rezultat

  Włosy przestają wypadać a cebulki włosa szybciej produkują nowe pasma. Fryzura zostaje wzmocniona na całej długości, włosów jest wyraźnie więcej i stają się gęstsze. Zyskują również objętość i są puszyste.

  Sposób użycia:

  Produkt należy aplikować na wilgotne włosy. Niewielką ilość szamponu spienić w dłoniach a następnie rozprowadzić dokładnie na całej długości pasm. Delikatnie masować do uzyskania obfitej piany. Dokładnie spłukać wodą. W razie konieczności czynność powtórzyć.

  Szczegóły produktu
  51
  2020-08-03
  Opinie

  Napisz swoją opinię

  Loreal Density Advanced, szampon do włosów na wypadanie 500ml

  Loreal Density Advanced, szampon do włosów na wypadanie 500ml

  Napisz swoją opinię
  3 other products in the same category: