Loreal AHA Dulcia Tonica Utrwalacz 1000ml

1841
Ocena 
51,49 zł (netto) 63,33 zł (brutto)
Ilość
Obecnie brak na stanie


Opis

Utrwalacz AHA Dulcia Tonica pozwala zachować na dłużej efekty zabiegów trwałej ondulacji. Wzmacnia i utrwala skręt włosa.

Utrwalacz L’Oreal AHA Dulcia Tonica jest profesjonalnym produktem przeznaczonym do przeprowadzania zabiegów trwałej ondulacji. Pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów bez jednoczesnego naruszenia struktury pasm. Utrwalacz jest przeznaczony do każdego rodzaju pasm. W szczególności polecany do włosów cienkich i delikatnych, zapewnia maksymalny i trwały skręt bez przesuszenia pasm. Dulcia Tonica na nowo definiuje pojęcie pełnych loków. Zapewnia długotrwałe efekty i w znaczny sposób przedłuża żywotność skrętu. Włosy pozostają delikatne i jedwabiście miękkie w dotyku oraz są odżywione od cebulek aż po same końce.

Rezultat

Sprężyste i pełne loki, które pozostają bez zmian przez wiele tygodni po procesie trwałej ondulacji. Włosy są nawilżone i pełne blasku oraz kompleksowo zregenerowane. Pasma nie puszą się i nie tracą swojego kształtu.

Sposób użycia:

Przed użyciem utrwalacza należy dokładnie spłukać płyn do trwałej ondulacji. Następnie osusz włosy ręcznikiem i zaaplikuj około 100ml utrwalacza na całej długości pasm. Pozostaw na 5 minut. Po upływie tego czasu zdejmij wałki i delikatnie spień utrwalacz na włosach. Dokładnie spłucz produkt z włosów.

Szczegóły produktu
Loreal
1841
2020-08-03
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Loreal AHA Dulcia Tonica Utrwalacz 1000ml

Loreal AHA Dulcia Tonica Utrwalacz 1000ml

Napisz swoją opinię