0

Koloryzacja / Dekoloryzacja

Loreal AHA Dulcia Tonica Utrwalacz 1000ml

Loreal AHA Dulcia Tonica Utrwalacz 1000ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 666,00 PLN
Producent: Loreal
Model: 1841
Status:
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Opis produktu

Utrwalacz AHA Dulcia Tonica pozwala zachować na dłużej efekty zabiegów trwałej ondulacji. Wzmacnia i utrwala skręt włosa.

Utrwalacz L’Oreal AHA Dulcia Tonica jest profesjonalnym produktem przeznaczonym do przeprowadzania zabiegów trwałej ondulacji. Pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów bez jednoczesnego naruszenia struktury pasm. Utrwalacz jest przeznaczony do każdego rodzaju pasm. W szczególności polecany do włosów cienkich i delikatnych, zapewnia maksymalny i trwały skręt bez przesuszenia pasm. Dulcia Tonica na nowo definiuje pojęcie pełnych loków. Zapewnia długotrwałe efekty i w znaczny sposób przedłuża żywotność skrętu. Włosy pozostają delikatne i jedwabiście miękkie w dotyku oraz są odżywione od cebulek aż po same końce.

Rezultat

Sprężyste i pełne loki, które pozostają bez zmian przez wiele tygodni po procesie trwałej ondulacji. Włosy są nawilżone i pełne blasku oraz kompleksowo zregenerowane. Pasma nie puszą się i nie tracą swojego kształtu.

Sposób użycia:

Przed użyciem utrwalacza należy dokładnie spłukać płyn do trwałej ondulacji. Następnie osusz włosy ręcznikiem i zaaplikuj około 100ml utrwalacza na całej długości pasm. Pozostaw na 5 minut. Po upływie tego czasu zdejmij wałki i delikatnie spień utrwalacz na włosach. Dokładnie spłucz produkt z włosów.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem