0

Absolut Repair Lipidium

Loreal Absolut Repair Lipidium 200ml, maska odżywiająca włosy wrażliwe

Loreal Absolut Repair Lipidium 200ml, maska odżywiająca włosy wrażliwe
ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 30,99 PLN
Stara cena: 34,99 PLN
Producent: Loreal
Model: 2913
Status:
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 11,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

Włosy suche i zbyt wrażliwe mają tendencję do puszenia się i elektryzowania, są szorstkie i nieprzyjemne w dotyku. Nie układają się i trudno nad nimi zapanować. Maska Abosolut Repair Lipidium od Loreal natychmiast nawilży Twoje włosy i zabezpieczy je przed dalszymi zniszczeniami. Technologia Lipidium wnika głęboko wewnątrz włosa i zapewnia mu optymalne nawilżenie. Jednocześnie regeneruje włosy od zewnątrz i sprawia, że nie tylko pięknie wyglądają, ale również są niezwykle zdrowe i zadbane.

Rezultat

Twoje włosy są nawilżone i tak przyjemne w dotyku, że ciągle chciałabyś ich dotykać. Jeszcze niedawno trudne do ułożenia, dzisiaj spływają miękkimi lokami po ramionach i cudownie błyszczą. Są pełne życia, odzyskują utraconą witalność. Układanie takich włosów to czysta przyjemność! Maska do spłukiwania ma lekką konsystencję, dlatego nie obciąża ani nie przetłuszcza włosów. Z tego względu jest to produkt polecany także paniom, których włosy są cienkie i z tendencją do przetłuszczania się. Włosy nie łamią się, a końcówki nie będą się rozdwajać dzięki optymalnemu nawilżeniu gwarantowanemu przez system Lipidium.

Sposób użycia:

Nałóż cienką warstwę maski na umyte i osuszone lekko włosy. Skup się na końcówkach włosów oraz długościach. Po 5 minutach spłucz obficie letnią wodą.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem