0

Kerastase Reflection

KERASTASE Chroma Riche, Maska wygładzająca włosy i rozświetlająca kolor 500ml

KERASTASE Chroma Riche, Maska wygładzająca włosy i rozświetlająca kolor 500ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 150.98 netto 185.7 brutto
Producent: Kerastase
Model: 208
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Jeśli Twoje włosy są zniszczone farbowaniem czy pasemkami, a ich barwa traci blask, który rozświetlał Twoją fryzurę, włosy stają się matowe i wysuszone Kerastase stworzyła dla Ciebie gamę produktów REFLECTION CHROMA RICHE.

Reflection to pierwsza gama złożona z produktów rozświetlających, która otula włókno włosa koloryzowanego, aby wydobyć jego lustrzany połysk. Zadaniem gamy Reflection jest wygładzenie powierzchni włosa i poprawa jego stanu od nasady aż po końce. Kosmetyki z tej gamy zawierają mikropolimery, które tworzą wokół włókien włosa siateczkę międzycząsteczkową. Od niej promienie świetlne odbijają się tak, jak od łusek zdrowego włosa. Pozwala to zoptymalizować zjawisko odbicia światła, a włosy odzyskują swój naturalny blask.

Reflection CHROMA RICHE zawiera system AQUA- IONIC, który wypełnia włókno włosa mikrocząsteczkami nawilżającymi o właściwościach podobnych do pryzmatu załamując witaminę E i filtry UV które chronią włosy przed uszkodzeniem na skutek promieniowania ultrafioletowego i fotodegradacji oraz działaniem wolnych rodników.

Rezultat

Fluid Rozświetlający CHROMA RICHE adaje włosom niezwykły połysk i podkreśla blask koloru.

Sposób użycia:

Spryskać osuszone ręcznikiem włosy z odległości 10-15cm. Nie spłukiwać.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem