0

Holika Holika

Holika Holika Pig-nose clear black head 3-step kit, zestaw 3 plastrów głęboko oczyszczających pory

Holika Holika Pig-nose clear black head 3-step kit, zestaw 3 plastrów głęboko oczyszczających pory
ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 13,95 PLN
Producent: Holika Holika
Model: 6255
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 11,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

#Czarne zaskórniki to efekt zapchanych porów skóry. Pojawiają się one zazwyczaj, gdy makijaż jest źle zmyty czy ogólnie skóra twarzy jest niepoprawnie oczyszczona. By pozbyć się ich, warto zastosować Holika Pig-nose clear black head 3-step kit. Ten zestaw 3 plastrów jest ratunkiem dla cery z zaskórnikami. Plastry usuwają nadmiar sebum oraz oczyszczają z zanieczyszczeń. Produkt zwęża pory, zapobiega powstawaniu zaskórników. Plastry są szczególnie polecane do stosowanie w okolice nosa, który jest najbardziej narażony na występowanie zaskórników. Zestaw dogłębnie oczyszczających 3 plastrów pozwoli na szybkie i łatwe pozbycie się nieestetycznych zatkanych porów. Zaskórniki znikają już po pierwszym zastosowaniu. Zestaw jest tak mały i poręczny, że można go zabrać w podróż i cieszyć się zdrową i gładką skórą każdego dnia. Zestaw zawiera 3 plastry. Pierwszy odpowiedzialny jest za oczyszczenie skóry. Drugi za pozbycie się czarnych zaskórników. Natomiast trzeci skutecznie zamyka pory.

###Rezultat: Skóra doskonale oczyszczona oraz pozbawiona zaskórniaków. W 3 prostych krokach Twoja cera odzyska blask i stanie się gotowa na koleje etapy pielęgnacji. 

Sposób użycia: Kurację wykonujemy w trzech kolejno następujących krokach zgodnie z zaleceniem producenta.
Krok 1: Na oczyszczoną i osuszoną skórę nakładamy plasterek 1 i pozostawiamy na 15-20 minut.

Krok 2: Zwilżamy skórę nosa i naklejamy różowy plasterek mocno przyciskając go do powierzchni skóry. Po 10-15 minutach sprawdzamy czy plaster jest już suchy (twardy) – jeśli tak – zdejmujemy go energicznym ruchem.

Krok 3: Plasterek nr 3 nakładamy w celu zwężenia porów i załagodzenia podrażnień. Pozostawiamy go na 10-15 minut. Po upływie tego czasu plaster zdejmujemy, a pozostałość odżywczego płynu.###

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

[%carousel%]
Kontakt ze sklepem