0

StyleSign

Goldwell Curl Love 150ml, krem zwiększający sprężystość loków

Goldwell Curl Love 150ml, krem zwiększający sprężystość loków
ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 27,99 PLN
Producent: Goldwell
Model: 938
Status:
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 11,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

Krem Curl Love od Goldwell Style to nawilżający krem, który podkreśli naturalne loki i fale oraz pomoże utrwalić te, które zostały ułożone na szczotkę lub lokówką. Jego specjalna formuła zawiera filtry UVA i UVB, co chroni kolor włosów farbowanych przed płowieniem oraz zabezpiecza pasma przed przesuszeniem. Zwiększa także odporność włosów na wysoką temperaturę. Produkt nadaje także włosom natychmiastowego blasku oraz pozwala je kontrolować przez cały dzień. Krem bez spłukiwania nakładany na mokre włosy zabezpiecza loki przed puszeniem się i elektryzowaniem, dba też o to, by nieposłuszne kosmyki nie odstawały. Nie obciąża włosów.

Rezultat

Włosy są natychmiast nawilżone i nabłyszczone, pozostają naturalnie miękkie w dotyku. Krem Curl Love do podkreślania skrętu włosów pozwala cieszyć się piękną i modną fryzurą, a włosy wyglądają na rozwiane. Jednocześnie kosmetyk daje Ci pełną kontrolę nad włosami aż do następnego mycia. Pasma są piękne i lśniące, a kolor włosów po koloryzacji wydaje się bardziej intensywny. Produkt polecany do codziennej stylizacji.

Sposób użycia:

Wgnieść porcję kosmetyku we włosy, na końcach i na długościach. Nie spłukiwać. Suszyć włosy suszarką z dyżurem lub pozostawić je do wyschnięcia.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

[%carousel%]
Kontakt ze sklepem